עורך דין נזיקין

עברתם תאונת דרכים או תאונת עבודה? חוויתם מקרה של רשלנות רפואית? או אולי נגרם לכם נזק בעקבות לשון הרע, גניבת עין, מטרד או תקיפה? עורך דין נזיקין יעזור לכם לקבל את הפיצוי ההולם.

דיני נזיקין שייכים למשפט האזרחי, והם עוסקים בחיובים שאינם רצוניים עבור כל נזק שנגרם לאדם, לגוף או לרכוש שלו. הדינים נוגעים גם לפיצויים שדורש אדם עבור צד אחר שגרם לנזק, למשל במקרים של רשלנות רפואית, לשון הרע, תאונת דרכים, מטרד סביבתי וגניבת עין.

בשל קיומם של דינים אלו, בכל רחבי הארץ ישנם עורכי דין מתחום הנזיקין שיכולים לטפל בנושא ולעזור לאנשים שרוצים לתבוע על רקע דיני נזיקין כדי לקבל פיצוי כספי בעד הנזק שנגרם להם.

אם גם אתם חוויתם מקרה כלשהו ששייך לתחום הנזיקין, עורך דין נזיקין יוכל לעזור לכם לקבל את הפיצוי שאתם ראויים לו.

מתי תוכלו להיעזר בעורכי דין מתחום הנזיקין?

  • במקרים של רשלנות (לא רק רשלנות רפואית)
  • אם עסק "גונב" סממנים בולטים של מותג שלכם ועליהם הוא מבסס את העסק שלו, ובפרט כאשר הגניבה יוצרת נזק למוניטין של העסק שלכם
  • במקרה ועברתם תאונת דרכים וגופכם או רכוש שלכם נפגע
יש עוד כמה מקרים בהם תוכלו להיעזר בשירותיו של עורך דין נזיקין ולקבל את הפיצוי שמגיע לכם. אבל בסופו של דבר, הכל מסתכם בבחירת עורך הדין. ככל שהוא מנוסה יותר ובעל מספר רב יותר של תיקים שהוא זכה בהם, כך הסיכויים שלכם לנצח בתהליך ולקבל את הפיצוי ההולם גבוהים יותר.

כמובן שגם במידה ולא הולכים עם המקרה אל בית המשפט, כדאי להתייעץ עם עורך דין מהתחום, ורצוי לפנות לייעוץ משפטי קרוב ככל האפשר ולא להמתין מפני שיש חוקי התיישנות. בהחלט רצוי להכיר את חוקי ההתיישנות ולפעול לפיהם, אך בכל מקרה מומלץ להקדים לפנות לעו"ד מתחום הנזיקין מיד לאחר קרות התרחיש והנזק שנוצר.

האם להמתין להופעת נזק?


יש מקרים בהם הנזק בעקבות תרחיש הפגיעה או המטרד מופיע רק לאחר זמן מה. ניקח לדוגמא מקרים של רשלנות רפואית, שלאחריהם נראה שהכל תקין אך בשלב מאוחר יותר מגלים תוצאות חמורות שנגרמו באופן ישיר בעקבות הרשלנות. משום כך, גם אם נראה שהכל תקין מיד לאחר קרות האירוע ולא מורגש או מובחן נזק כלשהו, כדאי לפנות להתייעצות עם עו"ד במידה ועדים לרשלנות.